Yazdır

ANKARA BÖLGE ŞUBE

KÜLTÜRSANAT SEN tarafından yazıldı.. Yayınlanma KATEGORİ

ANKARA BÖLGE ŞUBE

Görev Dağılımı

Çetin TAŞ Şube Başkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">  
 Nejat GÜLŞEN  İdari Sekreter    
İsmail VURAL Mali Sekreter Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">
 
Vehbi Bora KILINÇ örgütlenme Sekreteri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
Didem RODOPLU Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreteri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
 Seyfullah SELEK

 Eğitim Basın Yayın ve Halkla İlş. Sekreteri

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

   Sakine AKIN     Kadın Sekreteri            Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Kocatape Mah. Meşrutiyet Caddesi 29/11 Kızılay / Ankara
Telefon: 0 312 229 80 28
 
Ankara Şubesine Bağlı Bulunan İller
AMASYA ANKARA BARTIN BOLU ÇANKIRI ÇORUM
DÜZCE KARABÜK KASTAMONU KIRIKKALE KIRŞEHİR YOZGAT
ZONGULDAK AĞRI ARDAHAN ARTVİN BAYBURT ERZİNCAN  
ERZURUM ESKİŞEHİR GİRESUN GÜMÜŞHANE IĞDIR KARS  
ORDU RİZE SAMSUN SİİRT SİNOP TRABZON