Perşembe, 14 Mart 2013 20:21

7 Gün 24 SAAT SANAT

Yazan  Kültür Sanat Sen
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kadıköy-Selamiçeşme Özgürlük Parkı 16-22 haziran 2012 Gece gündüz,24 saat sahne,durmaksızın. Tiyaro oyunları, kukla gösterileri,dans,müzik,pandomim,kısa film,paneller,söyleşiler,ustalar,gençler ard ardına sahnedeler. Sürebildiği kadar özgür sanat için üretip,sergilediler. 

SANAT MARATONU SÜRÜYOR! Gel Şehrim, Seyreyle!

24 saat durmadan ve günlerce sürecek olan Sanat Maratonu'muz, 16 Haziran 2012 Cumartesi günü, Kadıköy Selamiçeşme Özgürlük Parkı'nda, saat 17:00 de okunacak basın bildirisinin ardından başlayacak!

16-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirmeyi amaçladığımız ve ardı ardına eklemlenen, tiyatro, dans, müzik, şiir dinletileri, söyleşiler, kısa film gösterileri gibi, sanatın pek çok dalından gönüllü katılımlarla oluşturulan Sanat Maratonu'muz, gece gündüz devamlılığı nedeniyle bir ilk olma niteliği taşıyor. 

Genco Erkal, Tülay Günal, Vedat Sakman, Grup Gündoğarken, Levent Kırca, Çiğdem Erken, Güvenç Dağüstün, Fırat Tanış, Ufuk Karakoç ve daha pek çok sanat meslek örgütünün, Şehir Tiyatrosu, Devlet Tiyatrosu, Özel Tiyatrolar, Üniversite topluluklarından sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilecek bu benzersiz "Sanat Maratonu"Guınness gözlemcilerince de takip edilecektir. Halk ile sanatın ve sanatçıların buluşması ve dayanışması için tasarlanan, dünyada bir benzeri daha olmayan Sanat Maratonu'muza herkes davetlidir.

Okunma 2334 defa